"Nova Nieruchomości idealnie wtapia się w potrzeby rynku, a Pani Marta właścicielka i założycielka firmy dba o każdy szczegół w trosce o klienta. Idealnie dobrany i profesjonalny zespół dopina każdy szczegół na ostatni guzik. Serdecznie polecam każdemu kto przy transakcjach dotyczących nieruchomości chciałby czuć się naprawdę bezpiecznie."
Opinia z serwisu Facebook
"Profesjonalna współpraca oraz jakość wykonywanych usług powala konkurencję na kolana. Indywidualne podejście do każdej sprawy, czy to jest sprzedaż, kupno lub najem...Pomoc praktycznie w każdej sprawie . Śmiało można oddać wszystko w ich ręce i spokojnie czekać na sukces. Jestem zadowolony ze poznałem i mogę współpracować z tak doświadczona firma jaka jest Nova Nieruchomości."
Opinia z serwisu Google
"Polecam Nova Nieruchomości: rzetelna, fachowa i miła obsługa 😉"
Opinia z serwisu Facebook
"Najlepsze biuro w Gorzowie 👌👌 Super współpraca, fantastyczna obsługa, polecam 😁"
Opinia z serwisu Google
"Zdecydowanie polecam współpracę z tym Biurem. Wyróżnia je profesjonalizm, częsty kontakt z klientem, porada w trudnych sytuacjach, rzetelność, co ułatwia sfinalizowanie transakcji."
Opinia z serwisu Facebook
Kompleksowa obsluga, świetna organizacja! Gorąco polecam! 👍
Opinia z serwisu Facebook
"Serdecznie polecam usługi NOVA nieruchomości. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Super!!"
Opinia z serwisu Google
"Polecam współpracę! Sprzedaż nieruchomości przebiegła wyjątkowo sprawnie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!"
Opinia z serwisu Google
"Zdecydowanie polecamy firmę - Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy przy szukaniu mieszkania zawsze pełen profesjonalizm, agenci byli elastyczni i zgadzali się na umawianie w różnych porach, bardzo miła obsługa służąca pomocą merytoryczną i fachową. Pomogli nam świetnie wszystko załatwić. serdecznie polecam!"
Opinia z serwisu Google