Dlaczego warto sprzedać z nami nieruchomość?

Agencja Nieruchomości, home staging, pomoc prawna, profesjonalne zdjęcia twojej nieruchomości – wszystko w jednym miejscu!
Jesteśmy Agencją Nieruchomości, która jako jedyna na rynku oferuje bezpłatny pakiet usług w ramach standardowej oferty.
Nasz Agent w pełni prezentuje Twoją nieruchomość i jej atuty.

Sprzedaż nieruchomości w najlepszej cenie w korzystnym terminie.
Jak przebiega współpraca?

Poświęcamy dużo czasu i uwagi, aby poznać Twoje potrzeby i dobrać najlepszą formę współpracy. Dzięki temu wiemy co jest dla Ciebie najważniejsze przy sprzedaży nieruchomości.

Home staging to profesjonalne przygotowaniu nieruchomości z „do mieszkania” na „do sprzedania” w celu zainteresowania jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży za możliwie najwyższą cenę. Tak przygotowana nieruchomość staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców co przyspiesza jego sprzedaż o 40%.

Przygotowany specjalnie dla ciebie raport opiera się na nawet pięcioletniej analizie rynku nieruchomości w twojej okolicy cen ofertowych oraz transakcyjnych, jak również innych uwarunkowań samej nieruchomości oraz rynku. Raport ten jest poparty opinią naszego rzeczoznawcy, który należy do grona ekspertów z którymi współpracuje Nova Nieruchomości. Dzięki temu unikniesz niedoszacowania, ale również przeszacowania nieruchomości a co za tym idzie warunki do korzystnej oraz szybszej sprzedaży.

Fotografia wnętrz to umiejętność zamknięcia przestrzeni w wyjątkowych kadrach. To sztuka operowania światłem, precyzja w budowaniu ujęć i duża wrażliwość na detale. Staramy się, aby możliwie jak najlepiej oddać na fotografiach klimat wnętrza. Zależy nam, aby odbiorca mógł poczuć atmosferę wnętrza i jego wyjątkowy charakter.
Tworzymy wirtualne wizyty na Twojej nieruchomości, wykorzystując najnowsze technologie. Dzięki wirtualnej wizycie każdy może zobaczyć Twoją nieruchomość bez wychodzenia z domu czy biura. Prezentujemy ją w nowoczesnym stylu i zachęcamy kupujących do obejrzenia jej na żywo.

W Nova Nieruchomości inwestujemy czas i środki w przygotowanie oferty oraz jej efektywny marketing i promocję, po to aby wyróżniała się na tle konkurencji. Gwarantuje to szybką sprzedaż za najlepszą cenę, a co za tym idzie – zadowolenie naszych klientów.

Pozostajemy ze sprzedającym w stałym kontakcie. Raz w tygodniu informujemy sprzedających poprzez wybrany kanał kontaktu o procesie sprzedaży tj. zaawansowaniu prac nad przygotowaniem oferty, wprowadzonym marketingu, oglądalności oferty, telefonach oraz prezentacjach. Po prezentacji nieruchomości staramy się uzyskać jak najwięcej informacji zwrotnych na temat oglądanej nieruchomości, po to aby jeszcze lepiej wpasować się w gusta kupujących.

Sprawdź kto jeszcze pracuje na sukces sprzedaży twojej nieruchomości

skrupulatnie realizuje założony plan marketingowy

tworzy raport wizualny wnętrz oraz scenę.

wydobywa z wnętrza jego klimat.

dba o merytoryczno-formalną stronę oferty.

pomaga określić cenę ofertową.

dba o formalno-prawną stronę finalizacji transakcji.

na życzenie klienta świadczy dodatkowe porady.

bada kondycję finansową kupującego, realizuje finansowe rozliczenie między stronami transakcji.

pomaga oczyścić nieruchomość przed i po sprzedaży.

Jakie są korzyści ze współpracy z Nova Nieruchomości?

Wygodniej, ponieważ Agent Nova Nieruchomości wraz z innymi ekspertami zajmują się całym procesem sprzedaży, od sprawdzenia dokumentów, przygotowania oferty, promocję, po sprzedaż i przekazanie nieruchomości w ręce kupującego. Zlikwiduje to potrzebę podpisywania i weryfikowania przez ciebie nieskończonej ilości umów i odbywania czasochłonnych spotkań. Zmieniając cenę lub jadąc na urlop, nie musisz dzwonić do wielu agentów ani odbierać setek telefonów. Dzwonisz do Twojego Agenta Nova Nieruchomości a on zajmuje się całą resztą.

Jesteśmy wyszkoleni w odpowiednim doborze działań marketingowych oraz promocyjnych. Oprócz własnych baz danych i kontaktów korzystamy m.in. z nowoczesnych mailingów, banerów, tablic, ulotek. Prowadzimy działania reklamowe na największych portalach nieruchomościowych i społecznościowych. Organizujemy dni otwarte. Współpracujemy z ekspertami, których pomoc często jest nieoceniona. Wszystkie te działania generują wysokie koszty a nieumiejętne ich użycie może odnieść odwrotny skutek. Dlatego zaufaj profesjonalistom. Dzięki współpracy z Agentem Nova Nieruchomości koszty te pokrywa biuro a Ty cieszysz się efektami.

Sprzedajemy Twoją nieruchomość w możliwie najkrótszym czasie za najlepszą cenę.

Twój Agent Nova Nieruchomości przeprowadza prezentację z Klientami, których uprzednio zweryfikował. Dzięki temu wiemy kogo wpuszczasz do domu. Klucze do Twojej nieruchomości mogą być w jednym zaufanym biurze Nova. Każdy z naszych Agentów przechodzi cykliczne szkolenia, aby na bieżąco sprostać wymaganiom rynku nieruchomości oraz naszym klientom. Współpracujemy z całym sztabem ekspertów w dziedzinie prawa, podatków, prezentacji wizualnej, reklamy, fotografii czy social media. Wszystko po to abyś czuł że jesteś w dobrych rękach.

1-1

Zleć to najlepszym

Nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Pamiętaj aby uzupełnić wszystkie pola – tylko wtedy otrzymamy powiadomienie że oczekujesz na nasz kontakt.

Szukasz najlepszego biura, które pomoże ci sprzedać nieruchomość?

Świetnie się składa!

Zostaw kontakt - oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut.