Sprzedaż nieruchomości - z pośrednikiem czy bez?

Gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości, prędzej czy później życie czy też sytuacja związana z tym procesem skłania nas do kontaktu z pośrednikiem.

Niezależnie od tego czy inicjatywa wychodzi z jednej czy też drugiej strony. Sytuacja ta dotyczy również bardzo często zakupu nieruchomości.

Fotografia nieruchomości - powierz to profesjonalistom

Nie od dziś wiadomo, że „kupujemy oczami” i to co „wpadnie nam w oko” zostaje na dłużej w pamięci. Profesjonalna fotografia nieruchomości pomaga wyróżnić nasz dom czy mieszkanie.

Dlaczego opis nieruchomości w ogłoszeniu jest tak ważny?

Dobry, trafny opis zachęca potencjalnego nabywcę danego mieszkania czy domu, do zakupu.

Co powinien zawierać?

Fotowoltaika - bez tajemnic

Bardzo często pytają Państwo o zasadność, skuteczność i efektywność fotowoltaiki jaką oferujemy przy zakupie Naszych nieruchomości. Ten artykuł ma na celu przybliżenie zasady działania instalacji, jej budowy oraz wydajności. Materiały, podzespoły instalacji ewoluują wraz z postępem technologicznym na świecie. Współpraca z najlepszymi firmami pozwala nam przekazać Państwu aktualnie najlepsze dostępne rozwiązania na rynku, które wraz z profesjonalną jakością usług montażu bezproblemowo będą dostarczały energię do Waszego domu.