Franczyza biura nieruchomości? Pomysł na własny biznes!

Franczyza biura nieruchomości? Pomysł na własny biznes!

Franczyza biura nieruchomości? Pomysł na własny biznes!

Pracujesz jako pośrednik już kilka lat i zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej? Myślisz o inwestycji we własną markę jednak brak Ci na to czasu i pieniędzy? Znasz się na rynku nieruchomości i chcesz się w nim rozwijać?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Własne biuro nieruchomości, znana marka i klienci na start? Brzmi jak marzenie, prawda? To wszystko może być Twoje dzięki naszej franczyzie!

O jej zaletach i możliwościach dowiesz się w tym wpisie.

Franczyza nieruchomości – czym jest i jak może Ci pomóc?

Franchising to gotowa koncepcja biznesowa. Jest to sprawdzony system sprzedaży produktów i usług, oparty na ścisłej i nieustannej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami – franczyzodawcą i franczyzobiorcą. Każda firma działającą w modelu franczyzy umożliwia swoim partnerom biznesowym prowadzenie działalności gospodarczej pod swoją marką.

Umowa franczyzy daje ten plus, że organizacja znacznej części może być delegowana na franczyzodawcę. Oznacza to, że wszelkie zagadnienia związane z organizacją biura nieruchomości, są tworzone i udostępniane właśnie przez niego. Tym samym nie musisz wcielać się w role dyrektora, menadżera, marketera i agenta jednocześnie!

Agencja nieruchomości – zalety franczyzy

Franczyza ułatwia prowadzenie działalności. Jest ona dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki na rynku nieruchomości, jak i dla tych, którzy chcą rozwijać swoje doświadczenie i budować przewagę na lokalnym rynku.

Skorzystanie z tego typu współpracy to świetny sposób na szybkie i bezproblemowe wejście na rynek. Franczyzodawca upoważnia franczyzobiorcę do korzystania ze wszelkiego rodzaju pomocy ułatwiających rozpoczęcie i prowadzenie działalności. Są to m.in. :

·   know-how franczyzodawcy

·   system wdrożeń agentów nieruchomości

·   narzędzia marketingowe

Dzięki nim pozyskujemy niezbędne informacje dotyczące prowadzenia firmy, jak i kompleksowe doradztwo w jej rozwoju.

NOVA Nieruchomości – co zyskujesz podpisując z nami umowę franczyzy?

Jesteśmy firmą stawiającą na wysoką jakość oferowanych usług i zadowolenie klientów – opinie mówią same za siebie. Działamy na rynku lokalnym, jak i zagranicznym. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami i doradztwem związanym z ich wynajmem, kupnem czy sprzedażą.

Decydując się na współpracę pod naszą marką możesz być pewien, że otrzymasz od nas kompleksową pomoc i wsparcie w rozwoju twojego biznesu. Oferujemy szereg materiałów i szkoleń, dzięki którym Twoje biuro nieruchomości rozwinie się najszybciej jak to możliwe.

Posiadamy solidny model biznesowy i jasno określoną wizję rozwoju firmy. Działamy w 4 różnych miastach w Polsce. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. To dzięki nim tworzymy wizerunek marki i możemy dalej się rozwijać.

Dlatego jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad własnym biznesem, zgłoś się do nas na: https://nieruchomosci-nova.pl/gorzow/franczyza/

Razem możemy stworzyć coś wielkiego!