Sprzedaż mieszkań w Poznaniu -na co zwrócić uwagę?

Sprzedaż mieszkań w Poznaniu -na co zwrócić uwagę?

Sprzedaż mieszkań w Poznaniu -na co zwrócić uwagę?

Sprzedaż mieszkania to wbrew pozorom bardzo czasochłonny i skomplikowany proces. Utrudniony on zostaje dodatkowo wtedy, gdy oferowany przez nas lokal mieszkalny znajduje się w dużym mieście, jakim jest m.in. właśnie Poznań.

Na chwilę obecną rynek nieruchomości w dużych miastach, zostaje przejmowany przez deweloperów. Duże zamknięte osiedla, wysoki standard wykończenia, a wszystko to położone w spokojnej okolicy, blisko centrum miasta. Brzmi jak marzenie!

I nagle, gdzie zdawać by się mogło, że trzypokojowe mieszkanie w pięknej zabytkowej kamienicy, położone w samym centrum miasta, to oferta idealna na sprzedaż, okazuje się, że być może nie dorównuje ona mieszkaniom, oferowanym przez obecnych deweloperów.

Mieszkanie w centrum Poznania – dlaczego jest coraz mniej atrakcyjne?

Czasy zamieszkiwania kamienic przy samym rynku miasta już dawno minęły. Nie trudno zauważyć, że na chwilę obecną lokale w nich zawarte zajmowane są głównie przez kawiarnie, sklepy i restauracje.

Ludzie coraz bardziej cenią sobie spokój, ciszę i bliskość terenów zielonych. Centrum miasta traktują bardziej jako atrakcję czy miejsce spotkań ze znajomymi, aniżeli miejsce do zamieszkania.

Kameralne osiedle, piękne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji i dobry dojazd to najlepsza oferta mieszkaniowa dla obecnych klientów rynku nieruchomości.

Dlatego, jeśli twoja oferta dotyczy mieszkań w ścisłym centrum, nie spodziewaj się zbyt wielu chętnych na kupno. Bo takich na obecnym rynku brakuje.

Przestronne mieszkanie i unikalna lokalizacja -klucz do szybkiej sprzedaży

Jeśli twoje mieszkanie składa się z przynajmniej 3 pokoi, w tym oddzielnej kuchni, znajduje się w pięknej lokalizacji i odznacza się świetnym dojazdem do centrum, możesz liczyć na wielu chętnych.

Ważne jest jednak aby zadbać o właściwy sposób zaprezentowania oferty, jej wyróżnienie i promocję.

Pamiętaj, aby w ofercie pochwalić się np. miejscem parkingowym, albo własnym ogródkiem (jeśli takowy posiadasz), Wspomnij o tym jakie niskie koszty utrzymania, czekają przyszłego nabywcę. Zaznacz, że w całym mieszkaniu ściany zostały pomalowane, a samo mieszkanie przeszło gruntowny remont. Taka oferta na pewno zachęci potencjalnych kupców!

Jeśli jednak nie wiesz jak zabrać się za napisanie oferty, nie przejmuj się! Biura nieruchomości specjalizują się w tego typu działaniach. Dlatego przed podjęciem decyzji o sprzedaży mieszkania w tak dużym mieście, jakim jest Poznań, warto jest zastanowić się nad współpracą z biurem nieruchomości.

Sprzedaż mieszkania w Poznaniu – jak mogą Ci pomóc biura nieruchomości?

Oferty pośredników biur nieruchomości nie mają sobie równych. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy z zakresu rynku nieruchomości, możesz być pewien, że twoja oferta zaciekawi potencjalnych kupców.

Wspomną oni, jak wyjątkową inwestycją może być zakup twojego mieszkania, zachęcą do dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej, jak również będą mieli przyjemność przedstawić wszelkie, najmniejsze atuty twojej nieruchomości.

Dlatego nie ma co zastanawiać się nad współpracą!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego biura NOVA NIERUCHOMOŚCI !

Dokładamy wszelkich starań aby sprzedaż twojego mieszkania była szybka i bezpieczna. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możesz być pewien, że twoja nieruchomość jest w dobrych rękach!