Fotografia nieruchomości - powierz to profesjonalistom!

Nie od dziś wiadomo, że „kupujemy oczami” i to co „wpadnie nam w oko” zostaje na dłużej w pamięci. Profesjonalna fotografia nieruchomości pomaga wyróżnić nasz dom czy mieszkanie.

Wykonanie zdjęć wysokiej jakości to duże wyzwanie dla amatora.

Zdjęcia wykonane w sposób nieefektowny nie oddają charakteru nieruchomości, nie pokazują jej potencjału. Nie rzadko na zdjęciach amatorskich nieruchomość wygląda gorzej niż prezentowałaby się w rzeczywistości. Przez taki „zabieg” tracimy potencjalnych klientów, których nawet nie skłonimy do zapamiętania naszej nieruchomości w gąszczu ofert które przeglądają.


Osoba decydująca się wystawić nieruchomość z nieatrakcyjnymi dla oka zdjęciami, czy przekazać ofertę do biura nieruchomości, które wykona to w równie zły sposób, nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele czasu i pieniędzy może stracić. Naprawdę niewielu inwestorom chce się zaangażować aby przekonać się na własne oczy czy dana nieruchomość jest równie nieatrakcyjna co na zdjęciach czy może bardziej. 

 

Idąc tym tropem można wyciągnąć adekwatne wnioski: im lepsza fotografia nieruchomości, tym większa szansa na szybszą sprzedaż czy wynajem.

Jakie korzyści daje profesjonalna fotografia nieruchomości?

Dlaczego warto zlecić fotografię nieruchomości specjalistom?

Nasze biuro zajmuje się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży:

Zlecamy fotografię doświadczonemu fotografowi

Tworzymy wirtualne spacery

Przygotowujemy indywidualny plan marketingowy dla każdej przyjętej nieruchomości

Za mało? Dajemy o wiele więcej!

Przekonaj się sam jak dobrze jesteśmy w stanie sprzedać twoją nieruchomość – zleć to profesjonalistom.