fbpx

Działki budowlane 11 ar – Wojcieszyce gm.Kłodawa

Wojcieszyce

Opis nieruchomości

Działki budowlane 11 ar – Wojcieszyce gm.Kłodawa

Szczegółowe informacje

DZIAŁKI BUDOWLANE 11 ar – Wojcieszyce

W SKRÓCIE:

Wojcieszyce to niewielka wieś w gminie Kłodawa , licząca niespełna 1000 mieszkańców.

 

CO WYRÓŻNIA TO MIEJSCE?

Wieś położona jest w okolicy Jeziora Wojcieszyckiego oraz w lini prostej ok 7 km od Gorzowa Wlkp.  Od zachodniej strony płynie mała rzeczka o nazwie Srebrna, wypływająca z jeziora Ostrowite i wpadająca do Kłodawki.  W okolicy znajduje się Puszcza Gorzowska, przez którą w lini prostej mamy 6 km do miejscowości Łośno, a tuż za nim bardzo ładne jezioro w miejscowości Lipy. Granica południowo-wschodnia opiera się na drodze krajowej 22 – Odległość do najbliższego przejścia granicznego w Kostrzynie n.o. wynosi 51 km w linii prostej.

OTOCZENIE PRZYRODNICZE:

Większość powierzchni sołectwa  zajmują pola uprawne III, IV i V , które należą do najlepszych użytków rolnych w gminie. Jezioro Wojcieszyckie posiada 570 m długości, 210 m szerokości, głębokość 8 metrów i powierzchnię 10,5 ha. Do jego północnego brzegu przylega Obszar Chronionego Krajobrazu nr 2 Puszcza Barlinecka , jednak lasy zaczynają się nieco ponad kilometr dalej na północ . Niedaleko Wojcieszyc znajdują się miejsca gniazdowania dużych ptaków drapieżnych z rodziny jastrzębiowatych.

  POMNIK PRZYRODY:    Dąb szypułkowy (Quercus robur) rosnący na terenie parku. Obwód na wysokości 1,3 m – 432 cm, wysokość 28 m.Na terenie wsi funkcjonuje Klub Piłkarski SHR Progress Wojcieszyce – w którym trenuje wiele grup młodzieżowych. ZAPROSZENIE:

 

Jeśli powyższa oferta spodobała Ci się, zadzwoń i dowiedz się więcej lub umów się na oglądanie, zapraszam. Pomagamy w finansowaniu zakupu tej nieruchomości . Zapytaj Agenta o szczegóły.

 

Czy wiesz, że…

Działki w tej ofercie objęte są naszym autorskim programem PREMIUM – NOVA PARTNERS GROUP

Zadzwoń i zapytaj agenta o szczegóły.

Pytania? Zadzwoń:
tel: 795 749 818

Mariusz Kaczorek

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży - licencjonowany agent obrotu nieruchomościami