fbpx

Profesjonalna fotografia nieruchomości

Fotografia nieruchomości- powierz to profesjonalistom

Nie od dziś wiadomo, że „kupujemy oczami” i to co „wpadnie nam w oko” zostaje na dłużej w pamięci. Profesjonalna fotografia nieruchomości pomaga wyróżnić nasz dom czy mieszkanie.

 Wykonanie zdjęć wysokiej jakości to duże wyzwanie dla amatora.

Zdjęcia wykonane w sposób nieefektowny nie oddają charakteru nieruchomości, nie pokazują jej potencjału. Nie rzadko na zdjęciach amatorskich nieruchomość wygląda gorzej niż prezentowałaby się w rzeczywistości. Przez taki „zabieg” tracimy potencjalnych klientów, których nawet nie skłonimy do zapamiętania naszej nieruchomości w gąszczu ofert które przeglądają.
Osoba decydująca się wystawić nieruchomość z nieatrakcyjnymi dla oka zdjęciami, czy przekazać ofertę do biura nieruchomości, które wykona to w równie zły sposób, nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele czasu i pieniędzy może stracić. Naprawdę niewielu inwestorom chce się zaangażować aby przekonać się na własne oczy czy dana nieruchomość jest równie nieatrakcyjna co na zdjęciach czy może bardziej. Idąc tym tropem można wyciągnąć adekwatne wnioski:

im lepsza fotografia nieruchomości,
tym większa szansa na szybszą sprzedaż czy wynajem.

Salon w ujęciu fotografa i zdjęcie amatorskie
pokój dzienny w ujęciu fotografa i amatorskim
kuchnia w ujęciu fotografa i amatorskim

Jakie korzyści daje profesjonalna fotografia nieruchomości?

  1. Przede wszystkim znaczne skrócenie średniego czasu potrzebnego na sprzedaż czy wynajęcie nieruchomości.
  2. Większe zainteresowane więc i większe grono chętnych kupić taką nieruchomość.
  3. Osiągnięcie wyższej ceny transakcyjnej.

Dlaczego warto zlecić fotografię nieruchomości specjalistom?

  1. Fotograf z doświadczeniem w fotografii wnętrz jest w stanie wydobyć z niego atuty, pokazać piękno, przestrzeń, a niekiedy piękną historię, która aż się prosi o uchwycenie w obiektywie.
  2. Na przestrzeni ostatnich lat oczekiwania klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości mocno się zmieniły. Nie wystarczy im jedynie prosta w odbiorze treść, parametry czy najniższa cena. Gdyby każdy z nas zwracał uwagę na najniższą cenę – wszyscy byśmy jeździli najniższej klasy autami i spożywali najgorszej jakości produkty.
  3. Aspekt wizualny stał się najefektywniejszą formą komunikacji. Oddziałuje on najbardziej na emocje a tym samym decyzje zakupowe klienta- dlatego warto o to zadbać.
  4. Nieruchomość jest towarem jak każdy inny przedmiot z tą różnicą, że w grę wchodzą duże pieniądze a często nawet cały dorobek, dlatego właśnie powinien być on szczególnie odpowiednio przygotowany i wypromowany tak aby uzyskać najlepsze efekty przy finalizacji transakcji.

Nasze biuro zajmuje się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży:

  • zlecamy fotografię doświadczonemu fotografowi,
  • tworzymy wirtualne spacery,
  • przygotowujemy indywidualny plan marketingowy dla każdej przyjętej nieruchomości.

Za mało??? Dajemy o wiele więcej …

Przekonaj się sam jak dobrze jesteśmy w stanie sprzedać twoją nieruchomość- zleć to profesjonalistom.